UniCal

İKÜ IEEE (RAS Kolu) Öğrenci Kulübü, üyelere orta seviyeli bir kartı programlayabilme becerisi kazandırmak ve motivasyonu arttırmak amacıyla “Arduino 102” eğitimini gerçekleştirecek. Üniversitemiz öğrencilerinden Soner Boztaş tarafından verilecek eğitime, 23 Mart Cumartesi günü 10.00-17.00 saatleri arasında Elektronik Mühendisliği Laboratuvarı 1 ev sahipliği yapacak.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (İKÜSEM), çocuk ya da yetişkin danışanları psikolojik değerlendirme yapabilme becerisi ve yetkinliği kazandırma amacıyla 23-24 Mart tarihlerinde 10.00-17.00 saatleri arasında 5B 12-14-16 numaralı derslikte “Objektif Testler Eğitimi”ni gerçekleştirecek.

Ataköy Yerleşkesi

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı, havacılık alanında eğitim alan öğrencilerin sektör hakkında bilinç kazanmaları amacıyla “Havacılık Bilinci Eğitimi”ni düzenleyecek. Academy Aviation Eğitim Merkezi’nden Ulduz Nurioğlu Dikicigil ve Yeşim Ersavaş’ın katılımı ile gerçekleştirilecek eğitime, 23 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te 2A-01 numaralı amfi ev sahipliği yapacak.

İncirli Yerleşkesi

İletişim Tasarımı Bölümü, 15. Akbank Kısa Film Festivali kapsamında düzenlenecek “Elite Zexer ile Deneyimler” isimli söyleşiye katılacak. Öğrencilerle set deneyimleri, yaşanılan krizlerin nasıl çözülebileceği, çekim öncesi hazırlık gibi konularda deneyimlerin paylaşılacağı etkinlik, 23 Mart Cumartesi günü 18.30-20.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Kampüs Dışı

İstanbul Kültür Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (İKÜSEM), çocuk ya da yetişkin danışanları psikolojik değerlendirme yapabilme becerisi ve yetkinliği kazandırma amacıyla 23-24 Mart tarihlerinde 10.00-17.00 saatleri arasında 5B 12-14-16 numaralı derslikte “Objektif Testler Eğitimi”ni gerçekleştirecek.

Ataköy Yerleşkesi

İletişim Tasarımı Bölümü, 15. Akbank Kısa Film Festivali kapsamında düzenlenecek “Mehmet Can Mertoğlu ile Kısadan Uzuna” başlıklı söyleşiye katılacak. Öğrencilerin kısa filmden uzun filme geçiş süreçlerini, kısa filmde fikir aşamasından başlayarak sinemasal zaman-mekan kavramlarını nasıl kullanmaları gerektiğini, kurgu yöntemlerini bilerek sinema dilini ve film yapım aşamaları konularını öğreneceği etkinlik, 24 Mart Pazar günü 18.30-21.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Kampüs Dışı

İş Geliştirme, Endüstriyel ve Sektörel İlişkiler Birimi (İGESİB), KOSGEB ve İŞKUR işbirliği ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin bir iş planına dayalı olarak kuracağı işletmelerin başarı düzeylerini artırmak amacıyla 25 – 29 Mart 2019 tarihleri arasında İncirli yerleşkemizde “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi”ni düzenleyecek.

İncirli Yerleşkesi

İşletmecilik Meslek Yüksekokulu, üniversitemiz bünyesinde açılacak Ev Tekstili Tasarımı Programı’nı tanıtmak amacıyla “Ev Tekstili Sektöründe Sanayinin Gücü” başlıklı bir panel düzenleyecek. Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) yönetim kurulu üyelerinin üniversitemize konuk olacağı etkinlik, 25 Mart Pazartesi günü 11.00-12.30 saatleri arasında Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Sinema ve Televizyon Bölümü, 25 Mart Pazartesi günü 13.00-15.00 saatleri arasında “Dijital Film Yapım Atölyesi”ni düzenleyecek. DaVinci Resolve Micro Panel ve Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K uzmanları tarafından öğrencilerimize yönelik atölye çalışması gerçekleştirecek etkinliğe, Önder Öztunalı Konferans Salonu ev sahipliği yapacak.

Ataköy Yerleşkesi

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, öğrencilerimizin mesleki yaşantılarında kullanabilecekleri kadın doğum hastalıkları hakkında bilgi edinmelerini sağlamak amacıyla “Fizyoterapistler için Kadın Doğum Hastalıklarında Cerrahi Yaklaşımlar” isimli bir seminer düzenleyecek. İstanbul Üniv. Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalından Uzm. Dr. Burçin Karamustafaoğlu Balcı’nın konuşmacı olacağı seminer, 25 Mart Pazartesi günü 13.30-17.00 saatleri arasında Şirinevler yerleşkesinde gerçekleştirilecek

Şirinevler Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türkçeyi güzel ve etkili konuşabilmeleri için “Diksiyon ve Etkili Beden Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İlknur Güneş tarafından verilecek eğitim, 25 Mart Pazartesi günü 15.00 – 18.00 saatleri arasında 3. kat Erdal İnönü Seminer Salonu'nda yapılacak.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ Psikoloji Bölümü, yüksek lisans olanakları hakkında öğrencilerimize bilgi vermek amacıyla 26 Mart Salı günü 10.00-12.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda “Psikoloji Bölümü Yüksek Lisans Seçenekleri” isimli bir konferans düzenleyecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültürel Değerleri Koruma Kulübü, öğrencilere uzayda siber güvenlik özelinde uzay-havacılık hukuku ile ilgili bilgi aktarımı ve farkındalık yaratmak amacıyla “Uzay ve Havacılık Hukuku Konferansı”nı düzenleyecek. Etkinlik, 26 Mart Salı günü 13.00-15.00 saatleri arasında Şirinevler yerleşkesi C Blok Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Şirinevler Yerleşkesi

İKÜ Sanat Yönetimi Bölümü, ‘Kültür – Sanat’ sektöründe farklı disiplinlerde yer alan sektör temsilcileri ile okulumuzun öğrencilerini buluşturmak amacıyla “Sanat Yönetimi Söyleşileri”ni düzenlemeye devam ediyor. SAHA Derneği Direktörü ve bağımsız küratör Çelenk Bafra’nın “Küratörün Çalışma Alanları” konusunda öğrencilerimizi bilgilendireceği söyleşi, 26 Mart Salı günü 13.00-15.00 saatleri arasında 1. kat çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ İşletme Girişimcilik ve İnovasyon Kulübü, Türkiye'de etik anlayışı bilincinin oluşması, gelişmesi ve yaygınlaşması için her alanda görev yapacak genç etik liderlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği “Etik Lider Akademisi” konferanslarına devam ediyor. Denetimden pazarlamaya, hukuktan sanata, perakendeden lojistiğe farklı sektörlerden üst düzey yöneticilerin katılacağı etkinlik, 26 Mart Salı günü 18.30 – 20.30 saatleri arasında ZA-2 amfisinde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İletişim Tasarımı Bölümü, 15. Akbank Kısa Film Festivali kapsamında düzenlenecek “Selin Gürel, Burak Göral ve Melikşah Altuntaş ile Türkiye'de Sinema Eleştirmenliği” başlıklı söyleşiye katılacak. Öğrencilere sinema eleştirmenlerinin neler yaptığı, kimlerin sektörde daha başarılı olduğu, bir film eleştirisinin nasıl olması gerektiği ve iyi bir sinema eleştirmeninin nasıl olunacağı konularında cevaplar verilecek etkinlik, 26 Mart Salı günü 18.30-21.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Kampüs Dışı

İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Programı, öğrencilerimize derslere öğrendikleri teorik bilgileri uygulamalı olarak göstermek ve becerilerini arttırmak amacıyla 27 Mart Çarşamba günü 08.00-14.00 saatleri arasında Gebze-Kocaeli’nde bulunan Alarko Carrier fabrikasına teknik gezi düzenleyecek.

Kampüs Dışı

Çocuk Calışmaları Kültür Kulübü, sınırı olmayan teknolojiyi çocuklara bırakırken dikkat etmemiz gereken durumlar ve öğretmen adaylarının yapması gerekenlerin konuşulacağı “Çocuk ve Teknoloji” isimli bir söyleşi düzenleyecek. Bahçeşehir Üniversitesi'nden Dr. Öğr. Üyesi Yavuz Samur, Pedagog/Aile Danışmanı Canan Şimşek ve Medipol Üniv. Arş. Gör. Cansu Kaygısız’ın konuşmacı olacakları etkinlik, 27 Mart Çarşamba günü 09.00-15.00 saatleri arasında Basın Ekspres yerleşkemizde gerçekleştirilecek.

Basın Ekspres Yerleşkesi

Moda Tasarımı Programı, 27 Mart Çarşamba günü 10.00-11.00 saatleri arasında İncirli yerleşkemizde Moda ve Hazır Giyim Federasyonu (MHGF) üyelerinin öğrencilerimizle buluşacağı “MHGF ile Sektörel Tasarım” isimli bir etkinlik düzenleyecek.

İncirli Yerleşkesi

Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı, üniversitemizi yakından tanıtmak amacıyla ‘Z Kuşağı’ gençlerinin karar alma süreçlerinde etkisi olan rehber-branş öğretmenlerine ve velilere yönelik olarak “Bildiğimiz Z Kuşağı, Bilmediğimiz Gelecek” isimli bir konferans düzenleyecek. Z kuşağı araştırmaları yapan Dr. Fatoş Karahasan ve Fütürist Ufuk Tarhan’ın konuşmacı olacağı etkinliğe, 27 Mart Çarşamba günü 10.00-12.00 saatleri arasında Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi ev sahipliği yapacak.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ Steam Club, 27 Mart Çarşamba günü 11.00-16.00 saatleri arasında Şirinevler yerleşkemizde “İş Hayatında İngilizcenin Önemi” konulu bir söyleşi gerçekleştirecek.

Şirinevler Yerleşkesi

Güzel Sanatlar Uygulama ve Araştırma Merkezi (GSUAM), 27 Mart Çarşamba günü 13.00-15.00 saatleri arasında 1. kat çok amaçlı salonda “TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması Bilgilendirme Semineri"ni düzenleyecek.

Ataköy Yerleşkesi

Sinema ve Televizyon Bölümü, Yönetmen Onur Doğan ve ekibinin konuk olacağı “Bir Korku Kısası Üzerine Söyleşi” isimli bir etkinlik düzenleyecek. “The Rejected” kısa filminin gösteriminin ardından bir söyleşi gerçekleştirilecek etkinliğe, 27 Mart Çarşamba günü 13.00-14.30 saatleri arasında 3. kat Erdal İnönü Seminer Salonu ev sahipliği yapacak.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı film gösterimleri kapsamında "Inside Out" isimli film, 27 Mart 2019 Çarşamba günü saat 14.00’te Prof. Dr. Önder Öztunalı Konferans Salonu'nda sinemaseverlerle buluşacak.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ Fen-Edebiyat Fakültesi, Temel Fen ve Sosyal Bilimler alanında araştırma ve inceleme bakımından önemli olan çalışmaların ve akademisyenlerin yaptıkları çalışmaları paylaşması amacıyla “Kahve Bahane Buluşmaları”nı düzenleyecek. Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü hocalarımızdan Doç. Dr. Pınar Obakan Yerlikaya’nın konuşmacı olacağı “Davranışlarımız Kalıtsal mıdır?” başlıklı seminer, 27 Mart 2019 tarihinde 15.00 – 17.00 saatleri arasında 3. kat Erdal İnönü Seminer Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Galerisi (İKÜSAG), 2018-2019 sanat sezonun 6. sergisi olan “Crossroads 6- Art ON” seçkisini sanatseverlerin beğenisine sunacak. Ahmet Çerkez, Evren Sungur, Olcay Kuş, Olgu Ülkenciler ve Oddviz'in çalışmalarının yer alacağı sergi, 27 Mart-17 Nisan 2019 tarihleri arasında İKÜSAG Sergi Salonu’nda ziyaret edilebilecek. Sergi açılışı saat 15.00’te gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İletişim Tasarımı Bölümü, 15. Akbank Kısa Film Festivali kapsamında düzenlenecek “Ezgi Baltaş ile Cast Direktörünün Görevi Nerede Başlar, Ne Kadar Sürer?” isimli söyleşiye katılacak. Öğrencilere sinema-dizilerde rollerin hazırlık aşamasında ve sonrasında cast direktörünün görevleri, oyuncuyu nasıl hazırladığı, bu sürecin ne kadar sürdüğü gibi konularda bilgi verilecek etkinlik, 27 Mart Çarşamba günü 18.30-21.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Kampüs Dışı

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Ceza Hukuk Uygulama ve Araştırma Merkezi (CEHAMER), 28 Mart Perşembe günü “Türk İtalyan Hukuklarında Sağlık Hakkının Korunması” konulu bir sempozyum düzenleyecek. 

Şirinevler Yerleşkesi

Kadın ve Sosyal Araştırmalar Birimi (İKÜ-KAD), "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" kapsamında “Sanatta, Medyada, Edebiyatta Kadın ve Erkeğin Farklı Dil Kullanımları” isimli bir etkinlik düzenleyecek. Öğrencilerin gözünden toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda kadın ve erkek arasındaki söylem farklılıklarını ortaya koymak amacıyla gerçekleştirilecek etkinliğe, 28 Mart Perşembe günü 10.00-17.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu ev sahipliği yapacak.

Ataköy Yerleşkesi

Çizgi Film ve Animasyon Bölümü ile Sinema ve Televizyon Bölümü, Sakıp Sabancı Müzesi’nde yer alan “Rus Avangardı. Sanat ve Tasarımla Geleceği Düşlemek” isimli sergiye teknik gezi düzenleyecek. 28 Mart Perşembe günü 10.00-14.00 saatleri arasında yapılacak gezide, öğrenciler sergide yer alan çalışmaları yakından deneyimleyecek.

Kampüs Dışı

Yeni Medya ve İletişim Bölümü, “Dijital Video” dersi alan öğrencilere yönelik “TV8 Televizyon Kanalı Teknik Gezisi”ni düzenleyecek. Öğrencilerin canlı yayın stüdyolarını, kurgu ünitelerini, iç yapımları ve teknik üniteleri gözlemleyerek profesyonel iş ortamını deneyimlemelerini amaçlayan gezi, 28 Mart Perşembe günü 13.00-15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Kampüs Dışı

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, “55. Kütüphane Haftası” kutlamaları kapsamında 28 Mart Perşembe günü 14.00-16.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda Yazar Mario Levi ile bir söyleşi gerçekleştirecek.

Ataköy Yerleşkesi

Kültür Noktası, Sosyolog/İletişimci Serap Duygulu ile teknoloji ve dijital dönüşümle değişen anne-baba rolleri üzerine her hafta farklı temaların işleneceği özellikle velilerimizin-aday velilerin katılımına açık “Yeni Nesil Ebeveynlik Seminerleri”ni düzenliyor. Seminer programının ikincisi, 28 Mart Perşembe günü saat 18.30’da Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda “Teknoloji Bağımlılığı: Bağımlılık mı? Yeterlilik mi?” başlığıyla gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ İşletme Girişimcilik ve İnovasyon Kulübü, Türkiye'de etik anlayışı bilincinin oluşması, gelişmesi ve yaygınlaşması için her alanda görev yapacak genç etik liderlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği “Etik Lider Akademisi” konferanslarına devam ediyor. Denetimden pazarlamaya, hukuktan sanata, perakendeden lojistiğe farklı sektörlerden üst düzey yöneticilerin katılacağı etkinlik, 28 Mart Perşembe günü 18.30 – 20.30 saatleri arasında ZA-2 amfisinde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İş Geliştirme, Endüstriyel ve Sektörel İlişkiler Birimi (İGESİB), KOSGEB ve İŞKUR işbirliği ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin bir iş planına dayalı olarak kuracağı işletmelerin başarı düzeylerini artırmak amacıyla 25 – 29 Mart 2019 tarihleri arasında İncirli yerleşkemizde “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi”ni düzenleyecek.

İncirli Yerleşkesi

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü, “IAD0934 Furniture Design” dersi kapsamında öğrencilere çağdaş tasarımcıların mobilyalarını göstermek amacıyla 29 Mart Cuma günü 13.00-16.00 saatleri arasında “Mozaik Design Teknik Gezisi”ni düzenleyecek.

Kampüs Dışı

İnşaat Mühendisliği Bölümü, alanında ün yapmış kadın profesyonellerin deneyimlerini paylaşacağı “İnşaat Sektöründe Kadın” isimli bir etkinlik düzenleyecek. İnşaat Mühendisliği Bölümü, Mimarlık Bölümü ile İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğrencilerine yönelik olarak gerçekleştirilecek etkinliğe, 29 Mart Cuma günü 13.00-16.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu ev sahipliği yapacak.

Kampüs Dışı

Türkçe ve Yabancı Diller Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (İKÜTÜMER), Türkçe kursundaki yabancı öğrencileri Türk kültürü ile tanıştırmak ve kaynaşmalarını sağlamak amacıyla 29 Mart Cuma günü 15.00-19.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda “Karaoke Partisi” düzenleyecek.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ Kültür Noktası (Öğrenci, Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi) “Kariyer Film Günleri” kapsamında "Lion" isimli film, 29 Mart 2019 Cuma günü saat 16.00'da Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda sinemaseverlerin beğenisine sunulacak.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi’nin (İKÜ) düzenleyeceği “Liselerarası Kurgusal Dava Yarışması” öncesi Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı tarafından eğitim ve bilgilendirme toplantısı yapılacak. Katılan takımlara süreçle ilgili bilgi verilecek toplantıya, 30 Mart Cumartesi günü 09.00-18.00 saatleri arasında Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi ev sahipliği yapacak.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (İKÜSEM), teorik bilgi ve becerileri kazandırarak terapötik araç olarak oyun terapisi yöntemlerini uygulamayı öğretmek amacıyla, 30-31 Mart tarihlerinde 10.00-17.00 saatleri arasında 5B 12-14-16 numaralı derslikte “Oyun Terapisi Eğitimi”ni gerçekleştirecek.

Ataköy Yerleşkesi

İstanbul Kültür Üniversitesi Sürekli Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (İKÜSEM), teorik bilgi ve becerileri kazandırarak terapötik araç olarak oyun terapisi yöntemlerini uygulamayı öğretmek amacıyla, 30-31 Mart tarihlerinde 10.00-17.00 saatleri arasında 5B 12-14-16 numaralı derslikte “Oyun Terapisi Eğitimi”ni gerçekleştirecek.

Ataköy Yerleşkesi

İş Geliştirme, Endüstriyel ve Sektörel İlişkiler Birimi (İGESİB), KOSGEB ve İŞKUR iş birliği ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin bir iş planına dayalı olarak kuracağı işletmelerin başarı düzeylerini artırmak amacıyla 1-5 Nisan tarihleri arasında İncirli yerleşkemizde “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi”ni düzenleyecek.

İncirli Yerleşkesi

İKÜ Sanat ve Tasarım Fakültesi tarafından düzenlenen “Düğümler Çözümler Ulusal Lisansüstü Öğrenci Konferansı" kapsamında açılacak sergi, Nisan 2019'da İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Galerisi’nde (İKÜSAG) ziyaret edilebilecek.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ Sanat ve Tasarım Fakültesi, Türkiye’de öğrenim gören lisansüstü öğrencileri bir araya getirerek bilgi akışı sağlamak, öğrencilerin akademik ve sanatsal çalışmalarını sunabilecekleri bir ortam oluşturmak amacıyla “Düğümler Çözümler Ulusal Lisansüstü Öğrenci Konferansı ve Sergisi”ni düzenleyecek. Lisansüstü öğrenimine devam eden öğrenci, akademisyen ve sanatçıların katılabileceği etkinlik, Nisan 2019'da Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Dersten Çekilme ve Danışman Onayı Başlangıç

Ataköy Yerleşkesi

Sınav Prog. Unitime Giriş Başlangıç

Ataköy Yerleşkesi

Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından 2008'den bu yana düzenlenen; başta Endüstri Mühendisliği Bölümü olmak üzere tüm Türkiye çapındaki üniversite lisans, yüksek lisans öğrencilerini ve mezunlarını ağırlayan “Karar Destek Sistemleri” sempozyumunun 11.’si, 1-2 Nisan tarihlerinde 09.00-18.00 saatleri arasında Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Sektörün öncülerinin birikimlerini öğrencilerimize aktaracağı sempozyum, “Değişim Yönetimi ve Dijital Dönüşüm” temasıyla yapılacak.

Ataköy Yerleşkesi

İKÜ İMYO Moda Tasarımı Programı öğrencilerinin 2017 ve 2018 yıllarında gerçekleştirdiği defilelerden seçilen ürünlerin, 1 Kasım 2018-1 Nisan 2019 tarihleri arasında moda fotoğrafçısı Mert Yarar tarafından canlı mankenler kullanılarak fotoğrafları çekilecek.

Kampüs Dışı

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun Danışma Birimi (Kültür Noktası), öğrencilerimizin Türkçeyi güzel ve etkili konuşabilmeleri için “Diksiyon ve Etkili Beden Dili Eğitimi”ni düzenleyecek. İlknur Güneş tarafından verilecek eğitim, 1 Nisan Pazartesi günü 15.00 – 18.00 saatleri arasında 3. kat Erdal İnönü Seminer Salonu'nda yapılacak.

Ataköy Yerleşkesi